30
Uniwersalne mocowanie PGYTECH (P-CG-187)
48,90 zł brutto| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,80 × 4,00 × 2,80 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 2,80 |
| Box length | 8,40 |
| Gross weight | 40 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Zestaw filtrów (MCUV, CPL, ND 8/16/32/64) Sunnylife do DJI Mini 4 Pro
139,00 zł brutto| Waga | 44 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 7,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 44 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Adapter aluminiowy Sunnylife do Osmo Pocket 3 (czerwony)
39,00 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,20 × 3,20 × 7,20 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 7,20 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 7616999099 |
Adapter rozszerzający PULUZ do OSMO Pocket 3
19,00 zł brutto| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 7,00 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 3926909790 |
Aluminiowy adapter Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3 (czarny)
39,00 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,20 × 3,20 × 7,20 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 7,20 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 7616999099 |
Amortyzatory gumowe do gimblala DJI Inspire 2 – 10 szt.
139,00 zł brutto| Waga | 37 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 9,00 × 1,00 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 37 |
| HS Code | 8529909790 |
DJI O3 Air Unit Camera Module
765,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,90 × 7,00 × 1,90 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 1,90 |
| Box length | 7,80 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8517620000 |
Filtr ND8/PL PolarPro Quartz Line do DJI Inspire 3 46mm
265,00 zł brutto| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 14,30 × 17,50 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 14,30 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 5,50 |
| Gross weight | 360 |
| HS Code | 9002200000 |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtr UV PolarPro Quartz Line do DJI Inspire 3 46mm
115,00 zł brutto| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 14,30 × 17,50 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 14,30 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 5,50 |
| Gross weight | 360 |
| HS Code | 9002200000 |
| Kompatybilność | Filtry |
Górna obudowa – Biała Ryze Tello (powered by DJI)
45,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,20 × 10,00 × 2,20 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 2,20 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8807300099 |
| Model | Tello |
Górna płyta mocująca Quick-Release do stabilizatorów DJI Ronin
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,90 × 2,10 × 11,90 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 2,10 |
| Box height | 11,90 |
| Box length | 71,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 7616999099 |
| Model | Ronin |