Insta360
Etui ochronne Sunnylife do Insta360 ONE X2 / X3 (IST-B193)
Etui Sunnylife do Insta360 Ace Pro
Etui Sunnylife do Insta360 X4
Etui Sunnylife do Insta360 X4 i akcesoriów
Ładowarka dwukanałowa USB Puluz do Insta360 X3
Mocowanie magnetyczne Sunnylife do Insta360 X4
| Waga | 63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,90 × 2,00 × 9,90 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 9,90 |
| Box length | 7,40 |
| Gross weight | 63 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obudowa ochronna Sunnylife do kamery Insta360 X4
| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35,00 × 37,00 × 35,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 16 |
| Box width | 37,00 |
| Box height | 35,00 |
| Box length | 52,00 |
| Gross weight | 29 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |