Insta360
Uchwyt elastyczny Insta360
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,30 × 5,00 × 3,30 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 161 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 3,30 |
| Box length | 43,60 |
| Gross weight | 170 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt na samochód Insta360 z podwójną przyssawką do kamer sportowych
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 15,20 × 7,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 600 |
| Box width | 15,20 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 34,50 |
| Gross weight | 800 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt na samochód Insta360 z potrójną przyssawką do kamer sportowych
Uchwyt podbródkowy Insta360 do kasku
Uchwyt selfie Insta360 (114 cm, czarny)
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 4,00 × 3,60 cm |
| Kolejna dostawa | 26.09.2024 |
| Net weight | 144 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 29,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt selfie Insta360 do kamer sportowych (300 cm)
Uchwyt selfie Insta360 z funkcją ładowania (100 cm)
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 4,50 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 350 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 30,50 |
| Gross weight | 420 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z pilotem, Funkcja ładowania |
| Długość (cm) | 100 |
| Kompatybilność | Insta360 |
| Długość (m) | 1 |
Uchwyt selfie ze statywem Insta360 do kamer sportowych (45 cm)
| Waga | 162 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 6,50 × 5,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 120 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 22,30 |
| Gross weight | 162 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt wypornościowy Insta360 do kamer sportowych
| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 26.09.2024 |
| Net weight | 70 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 90 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Wypornościowy |
| Kompatybilność | Insta360 |