23.10.2024
Szkło hartowane Sunnylife na obiektyw i ekran do DJI OSMO Action 3
| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 6,40 × 1,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 36 |
| HS Code | 7007198095 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Szkło hartowane TELESIN do DJI Osmo Action 4/3
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 10,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 7007198095 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Torba ochronna Sunnylife na dwa akumulatory do DJI AIR 3
| Waga | 84 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,40 × 10,90 × 13,40 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 65 |
| Box width | 10,90 |
| Box height | 13,40 |
| Box length | 1,60 |
| Gross weight | 84 |
| HS Code | 4202129990 |
| Kategoria | Inne |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Uchwyt na kamerę sportową Sunnylife do DJI Mavic 3 (M3-GZ373)
| Waga | 68 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 8,60 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 8,60 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 68 |
| HS Code | 3926909790 |
Uchwyt na kamerę sportową Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-GZ459)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 6,50 × 3,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 27 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3926909790 |
Uchwyt samochodowy Sunnylife do kamer sportowych do montażu na osłonę przeciwsłoneczną (ZJ585)
| Waga | 86 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,90 × 5,10 × 5,90 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 65 |
| Box width | 5,10 |
| Box height | 5,90 |
| Box length | 10,90 |
| Gross weight | 86 |
| HS Code | 8505199089 |
Uchwyt samochodowy Sunnylife z potrójną przyssawką do kamer, telefonów itp. (ZJ771)
| Waga | 588 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 16,80 × 12,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 492 |
| Box width | 16,80 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 19,40 |
| Gross weight | 588 |
| Model | Action |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Uchwyt szybkiego montażu TELESIN
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31,30 × 2,80 × 31,30 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 46 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 31,30 |
| Box length | 5,60 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Uniwersalne mocowanie Sunnylife z gwintem 1/4” do DJI Avata
| Waga | 43 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,20 × 6,30 × 3,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 6,30 |
| Box height | 3,20 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 43 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria FPV | DJI Avata |
Wielofunkcyjny uchwyt typu pierścień TELESIN do kamer sportowych (czarny)
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,10 × 6,00 × 4,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 66 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 4,10 |
| Box length | 10,30 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Zestaw 4 filtrów Telesin CPL+ND 8/16/32 do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 (GP-FLT-903)
| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,45 × 6,85 × 4,45 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 6,85 |
| Box height | 4,45 |
| Box length | 6,85 |
| Gross weight | 70 |
| HS Code | 9002200000 |
Zestaw filtrów CP, ND 8/16 Sunnylife do DJI Mini 4 Pro
| Waga | 32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 5,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 32 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |