9620001000
Mini wysięgnik teleskopowy DJI Action 3 / 4
| Waga | 138 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,00 × 3,50 × 17,00 cm |
| Net weight | 109 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 17,00 |
| Box length | 5,00 |
| Gross weight | 138 |
| HS Code | 9620001000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Statyw z uchwytem UGREEN LP142 na telefon/tablet (czarny)
| Waga | 880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,70 × 16,00 × 8,70 cm |
| Net weight | 870 |
| Box width | 16,00 |
| Box height | 8,70 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 880 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Wysięgnik teleskopowy / Extension Rod Kit 1,5m DJI Osmo Action 3 / 4
| Waga | 228 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26,80 × 3,15 × 26,80 cm |
| Net weight | 190 |
| Box width | 3,15 |
| Box height | 26,80 |
| Box length | 5,00 |
| Gross weight | 228 |
| HS Code | 9620001000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
Wysięgnik teleskopowy z pilotem zdalnego sterowania DJI Action 2
| Waga | 172 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,90 × 3,40 × 16,90 cm |
| Net weight | 160 |
| Box width | 3,40 |
| Box height | 16,90 |
| Box length | 4,80 |
| Gross weight | 172 |
| HS Code | 9620001000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
Zestaw 20 akcesoriów Puluz do kamer sportowych PKT11
| Waga | 980 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 21,00 × 6,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 890 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 980 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Zestaw 20 akcesoriów Puluz do kamer sportowych PKT18
| Waga | 558 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 24,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 510 |
| Box width | 24,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 23,50 |
| Gross weight | 558 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Zestaw 53 akcesoriów Puluz do kamer sportowych PKT16
| Waga | 930 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 21,00 × 8,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 850 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 930 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Inteligentny statyw obrotowy Telesin (TE-GPYT-001)
Mocowanie na ramę motoru Insta360 do kamer sportowych
Selfie Stick Puluz do kamer sportowych (czarny)
| Waga | 183 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 170 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 19,00 |
| Gross weight | 183 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z pilotem |
Selfie stick Telesin do smartfonów i kamer GoPro z pilotem BT (TE-RCSS-001)
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,80 × 6,00 × 3,80 cm |
| Net weight | 120 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 3,80 |
| Box length | 18,50 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 9620001000 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z tripodem, Z pilotem |
| Długość (cm) | 60 |