3926909790
Obrotowa podstawka do zdjęć Puluz z gniazdkiem zasilającym 45 cm (czarna)
385,00 zł brutto| Waga | 2860 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 48,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 2800 |
| Box width | 48,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 48,00 |
| Gross weight | 1550 |
| HS Code | 3926909790 |
Obudowa ochronna do kamery Insta360 X3 (metalowa)
239,00 zł brutto| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 8,50 × 5,50 cm |
| Net weight | 150 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 15,20 |
| Gross weight | 180 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obudowa podwodna Telesin Dome Port dla GoPro Hero 8 (GP-DMP-T08)
159,00 zł brutto| Waga | 835 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20,00 × 14,50 × 20,00 cm |
| Net weight | 235 |
| Box width | 14,50 |
| Box height | 20,00 |
| Box length | 90,00 |
| Gross weight | 835 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Wypornościowy |
Obudowa rozpraszająca ciepło Sunnylife do DJI OSMO Pocket 3 (silikonowa, czarna)
19,00 zł brutto| Waga | 16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 11,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 16 |
| HS Code | 3926909790 |
Obudowa silikonowa obiektywu Sunnylife do Insta360 Ace Pro
9,20 zł brutto| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 7,50 × 1,00 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 6 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obudowa silikonowa z paskiem Sunnylife do Insta360 GO 3 / GO 3S (biała)
19,00 zł brutto| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,30 × 3,80 × 3,30 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 15 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 3,30 |
| Box length | 6,30 |
| Gross weight | 29 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obudowa Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3 (silikonowa, czarna)
29,00 zł brutto| Waga | 54 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,10 × 4,00 × 11,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 11,10 |
| Box length | 5,20 |
| Gross weight | 54 |
| HS Code | 3926909790 |
Obudowa Sunnylife z mocowaniem do Insta360 GO 3 / GO 3S
29,00 zł brutto| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,80 × 2,30 × 6,80 cm |
| Net weight | 18 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 6,80 |
| Box length | 3,60 |
| Gross weight | 23 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obudowa Telesin do kamery Insta360 GO 3
37,90 zł brutto| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 12,00 × 4,50 cm |
| Net weight | 250 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 250 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obudowa wodoodporna DJI Osmo Action 3
299,00 zł brutto| Waga | 124 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,05 × 4,80 × 9,05 cm |
| Net weight | 94 |
| Box width | 4,80 |
| Box height | 9,05 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 124 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
Obudowa wodoodporna do kamery sportowej Akaso Brave 7
109,00 zł brutto| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,40 × 14,20 × 4,40 cm |
| Net weight | 130 |
| Box width | 14,20 |
| Box height | 4,40 |
| Box length | 11,40 |
| Gross weight | 190 |
| HS Code | 3926909790 |
Obudowa wodoodporna Telesin do GoPro Hero 8 (GP-WTP-801)
49,00 zł brutto| Waga | 135 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 10,50 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 89 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 12,50 |
| Gross weight | 135 |
| HS Code | 3926909790 |