3926909790
Etui na śmigła Sunnylife do DJI Avata
8,90 zł brutto| Waga | 48 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,10 × 7,60 × 4,10 cm |
| Net weight | 37 |
| Box width | 7,60 |
| Box height | 4,10 |
| Box length | 7,90 |
| Gross weight | 48 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria FPV | DJI Avata |
Etui Polarpro do iPhone 15 Pro (ocean)
299,00 zł brutto| Waga | 62 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,20 × 7,60 × 15,20 cm |
| Net weight | 62 |
| Box width | 7,60 |
| Box height | 15,20 |
| Box length | 1,60 |
| Gross weight | 62 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | iPhone 15 Pro |
| Kompatybilność | iPhone 15 Pro |
Etui Polarpro do iPhone 15 Pro Max (kolor piaskowy)
289,00 zł brutto| Waga | 74 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,50 × 8,20 × 16,50 cm |
| Net weight | 74 |
| Box width | 8,20 |
| Box height | 12,70 |
| Box length | 1,60 |
| Gross weight | 74 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | iPhone 15 Pro Max |
| Kompatybilność | iPhone 15 Pro Max |
Etui Polarpro do iPhone 15 Pro Max (zielony)
279,00 zł brutto| Waga | 74 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,50 × 8,20 × 16,50 cm |
| Net weight | 74 |
| Box width | 8,20 |
| Box height | 12,70 |
| Box length | 1,60 |
| Gross weight | 74 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | iPhone 15 Pro Max |
| Kompatybilność | iPhone 15 Pro Max |
Etui Polarpro LiteChaser dla iPhone 13 Pro
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,92 × 10,80 × 2,92 cm |
| Net weight | 44 |
| Box width | 10,80 |
| Box height | 2,92 |
| Box length | 18,54 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce, Inny |
Etui Polarpro LiteChaser dla iPhone 13 Pro Max
125,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,92 × 11,81 × 2,92 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 11,81 |
| Box height | 2,92 |
| Box length | 20,32 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce, Inny |
Etui transportowe Sunnylife do DJI AIR 3
169,00 zł brutto| Waga | 1700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,00 × 30,50 × 15,00 cm |
| Net weight | 1480 |
| Box width | 30,50 |
| Box height | 15,00 |
| Box length | 37,50 |
| Gross weight | 1700 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Etui zabezpieczające z naklejkami Sunnylife Insta360 GO 3 (białe)
21,90 zł brutto| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 5,30 × 3,50 cm |
| Net weight | 18 |
| Box width | 5,30 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 28 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Etui zabezpieczające z naklejkami Sunnylife Insta360 GO 3 (czarne)
29,00 zł brutto| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 5,30 × 3,50 cm |
| Net weight | 18 |
| Box width | 5,30 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 28 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Filtr PolarPro FiftyFifty do GoPro Hero 9 / Hero 10 Black
249,00 zł brutto| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,15 × 19,05 × 17,15 cm |
| Net weight | 51 |
| Box width | 19,05 |
| Box height | 7,30 |
| Box length | 10,16 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Filtry, GoPro |
Grip LiteChaser Polarpro dla iPhone 11
89,00 zł brutto| Waga | 68 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,70 × 6,00 × 12,70 cm |
| Net weight | 51 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 12,70 |
| Box length | 3,00 |
| Gross weight | 68 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | iPhone 11 |
| Kompatybilność | iPhone |
Grip Polarpro LiteChaser dla iPhone 11 Pro Max
75,90 zł brutto| Waga | 68 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,70 × 6,00 × 12,70 cm |
| Net weight | 52 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 12,70 |
| Box length | 3,00 |
| Gross weight | 68 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | iPhone 11 Pro Max |
| Kompatybilność | iPhone |