3926909790
Aluminiowa obudowa PolarPro LiteChaser do iPhone 14 Pro Max
395,00 zł brutto| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 13,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 170 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | iPhone 14 Pro Max |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Air 3 – Pomarańczowy (A3-SJ663-C)
29,00 zł brutto| Waga | 66 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 6,30 × 9,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 34 |
| Box width | 6,30 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 11,10 |
| Gross weight | 66 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Mavic 3 / Mavic 3 Pro / Mavic Classic (pomarańczowa)
24,90 zł brutto| Waga | 65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,50 × 6,50 × 8,50 cm |
| Net weight | 36 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 8,50 |
| Box length | 10,80 |
| Gross weight | 65 |
| HS Code | 3926909790 |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Mavic 3/Mavic 3 Pro/Mavic 3 Classic (czarna)
20,00 zł brutto| Waga | 65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,50 × 6,50 × 8,50 cm |
| Net weight | 36 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 8,50 |
| Box length | 10,80 |
| Gross weight | 65 |
| HS Code | 3926909790 |
Blokada śmigieł Sunnylife do drona DJI Mini 4 Pro (pomarańczowa)
29,00 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,10 × 4,60 × 9,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 16 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 9,10 |
| Box length | 8,80 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
DJI SkyPort V2
1 682,00 zł brutto| Waga | 380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 11,50 × 5,50 cm |
| Net weight | 380 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 6,70 |
| Gross weight | 380 |
| HS Code | 3926909790 |
Drzwiczki boczne Telesin do GoPro Hero 12 /11 / 10 / 9 (metalowe) GP-CLC-902
24,00 zł brutto| Waga | 16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 3,00 × 1,00 cm |
| Net weight | 8 |
| Box width | 3,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 16 |
| HS Code | 3926909790 |
Drzwiczki boczne Telesin do GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 GP-CLC-901 (plastikowe)
19,90 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 12,00 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 2 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3926909790 |
Elastyczny uchwyt Telesin do kamer sportowych (TE-FM-003)
54,00 zł brutto| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,70 × 7,80 × 2,70 cm |
| Net weight | 200 |
| Box width | 7,80 |
| Box height | 2,70 |
| Box length | 28,20 |
| Gross weight | 220 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Etui do kamer Insta360 serii ONE R / ONE RS
99,00 zł brutto| Waga | 371 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,30 × 17,50 × 7,30 cm |
| Net weight | 330 |
| Box width | 17,50 |
| Box height | 7,30 |
| Box length | 26,00 |
| Gross weight | 371 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Etui Freewell do Samsung Galaxy S23 Ultra (niebieskie)
109,00 zł brutto| Waga | 77 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,80 × 7,00 × 1,80 cm |
| Net weight | 51 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 1,80 |
| Box length | 86,00 |
| Gross weight | 77 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Samsung S23 Ultra |
| Kolor | srebrny, niebieski |
Etui na baterie i karty pamięci K&F Concept (KF31.079)
55,00 zł brutto| Waga | 185 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,30 × 1,80 × 1,30 cm |
| Net weight | 180 |
| Box width | 1,80 |
| Box height | 1,30 |
| Box length | 15,50 |
| Gross weight | 185 |
| HS Code | 3926909790 |