5,40
Osłona śmigieł Sunnylife do DJI AIR 3 (A3-KC680)
49,00 zł brutto| Waga | 164 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,80 × 5,40 × 19,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 84 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 19,80 |
| Box length | 28,10 |
| Gross weight | 164 |
| HS Code | 8807300099 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Uchwyt na telefon PGYTECH z gwintem 1/4 i stopką
59,90 zł brutto| Waga | 99 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,70 × 5,40 × 4,70 cm |
| Net weight | 99 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 4,70 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 99 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
DJI ładowarka sieciowa USB-C 30W (BRAK W MAGAZYNIE!!!)
99,00 zł brutto| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,10 × 5,40 × 6,10 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 6,10 |
| Box length | 9,60 |
| Gross weight | 190 |
| HS Code | 8504405590 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Producent | DJI |
Gimbal DJI Osmo Mobile 6
699,00 zł brutto| Waga | 638 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20,10 × 5,40 × 20,10 cm |
| Net weight | 460 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 20,10 |
| Box length | 15,30 |
| Gross weight | 638 |
| HS Code | 8479899790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Czas pracy (min) | 384 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 0.29 |
Mocowanie DJI na pasek plecaka do kamer sportowych
99,00 zł brutto| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,50 × 5,40 × 12,50 cm |
| Net weight | 66 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 12,50 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 70 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
Niebieski filtr anamorficzny 1.55x Freewell do Galaxy i Sherpa
315,00 zł brutto| Waga | 191 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,90 × 5,40 × 7,90 cm |
| Net weight | 116 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 7,90 |
| Box length | 7,90 |
| Gross weight | 191 |
| Kompatybilność | iPhone, Samsung |
Osłona przeciwsłoneczna Sunnylife do kontrolera RC PRO
49,00 zł brutto| Waga | 155 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,20 × 5,40 × 14,20 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 14,20 |
| Box length | 19,10 |
| Gross weight | 155 |
| HS Code | 3926909790 |
Złoty filtr anamorficzny 1.55x Freewell do Galaxy i Sherpa
569,00 zł brutto| Waga | 191 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,90 × 5,40 × 7,90 cm |
| Net weight | 116 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 7,90 |
| Box length | 7,90 |
| Gross weight | 191 |
| Kompatybilność | iPhone, Samsung |