3,20
Ładowarka HUB DJI Mavic 3 Enterprise
399,00 zł brutto| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,20 × 3,20 × 15,20 cm |
| Net weight | 118 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 15,20 |
| Box length | 5,70 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8504405590 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3 Pro |
Ładowarka samochodowa DJI FPV
265,00 zł brutto| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,80 × 3,20 × 13,80 cm |
| Net weight | 170 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 13,80 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 8504405590 |
Składane śmigła Quick-Release dla dużych wysokości DJI Inspire 3 (para)
395,00 zł brutto| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,10 × 3,20 × 21,10 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 21,10 |
| Box length | 6,30 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Inspire |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
| Producent | DJI |
Składane śmigła Quick-Release do DJI Inspire 3 (para)
349,00 zł brutto| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,10 × 3,20 × 21,10 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 21,10 |
| Box length | 6,30 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Inspire |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
| Producent | DJI |
Uchwyt z akumulatorem DJI Osmo Pocket 3
349,00 zł brutto| Waga | 81 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 3,20 × 7,50 cm |
| Net weight | 66 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 81 |
| HS Code | 8507600090 |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 3 |
Adapter aluminiowy Sunnylife do Osmo Pocket 3 (czerwony)
39,00 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,20 × 3,20 × 7,20 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 7,20 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 7616999099 |
Aluminiowy adapter Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3 (czarny)
39,00 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,20 × 3,20 × 7,20 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 7,20 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 7616999099 |
Bateria alkaliczna Deli AA LR6 1 szt.
4,90 zł brutto| Waga | 24 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 3,20 × 0,10 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 8,30 |
| Gross weight | 24 |
| HS Code | 8506101100 |
| Rodzaj | AA |
Baterie alkaliczne Deli AA LR6 4+2 szt
24,90 zł brutto| Waga | 141 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 3,20 × 0,10 cm |
| Net weight | 141 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 8,20 |
| Gross weight | 141 |
| HS Code | 8506101100 |
Hub ładowania akumulatorów DJI Mavic 3
399,00 zł brutto| Waga | 138 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,10 × 3,20 × 15,10 cm |
| Net weight | 118 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 15,10 |
| Box length | 5,70 |
| Gross weight | 138 |
| HS Code | 8504405590 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3 Pro |