3,20
Osłona przeciwsłoneczna smartfona DJI Mavic Air 2 / DJI Mini 2
129,00 zł brutto| Waga | 126 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,20 × 3,20 × 3,20 cm |
| Net weight | 69 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 3,20 |
| Box length | 14,40 |
| Gross weight | 126 |
| HS Code | 8529909790 |
| Model | Mini |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie jednego wyniku
| Waga | 126 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,20 × 3,20 × 3,20 cm |
| Net weight | 69 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 3,20 |
| Box length | 14,40 |
| Gross weight | 126 |
| HS Code | 8529909790 |
| Model | Mini |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się