1,50
Akumulator Gens ace 25C 1500mAh 3S1P 11.1V Nunchuck 2X Airsoft Gun Lipo z konektorem mini Tamiya Plug
99,00 zł brutto| Waga | 127 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,40 × 1,50 × 2,40 cm |
| Net weight | 107 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 2,40 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 127 |
| Waga netto (g) | 107 |
| Napięcie (V) | 11.1 |
| Pojemność (mAh) | 1500 |
| Prąd rozładowania (C) | 25 |
Akumulator Gens ace 25C 1500mAh 3S1P 11.1V Nunchuck 3X Airsoft Gun Lipo z konektorem mini Tamiya Plug
119,00 zł brutto| Waga | 127 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,40 × 1,50 × 2,40 cm |
| Net weight | 107 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 2,40 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 127 |
| Waga netto (g) | 107 |
| Napięcie (V) | 11.1 |
| Pojemność (mAh) | 1500 |
| Prąd rozładowania (C) | 25 |
Antena DJI O3 Air Unit
99,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,40 × 1,50 × 19,40 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 19,40 |
| Box length | 8,90 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8517710000 |
Filtr LPR Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
79,00 zł brutto| Waga | 26 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 1,50 × 5,80 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 5,10 |
| Gross weight | 26 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtr ND1000 Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
75,00 zł brutto| Waga | 26 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 1,50 × 5,80 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 5,10 |
| Gross weight | 26 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
Filtr ND128 Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
| Waga | 26 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 1,50 × 5,80 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 5,10 |
| Gross weight | 26 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtr ND256 Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
| Waga | 26 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 1,50 × 5,80 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 5,10 |
| Gross weight | 26 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |