1,50
Filtr ND4/PL Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
79,00 zł brutto| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 1,50 × 5,80 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 5,10 |
| Gross weight | 28 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
Filtr ND8/PL Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
79,00 zł brutto| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 1,50 × 5,80 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 5,10 |
| Gross weight | 28 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtry ND (16/64/256) DJI Mini 4 Pro
249,00 zł brutto| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 1,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 6,90 |
| Gross weight | 40 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Kabel DJI P-TAP do DC-IN Power (0.5 m)
299,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24,00 × 1,50 × 24,00 cm |
| Net weight | 55 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 24,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 8544429090 |
| Model | Ronin |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Zestaw 2 filtrów VND Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
199,99 zł brutto| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 1,50 × 5,80 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 5,10 |
| Gross weight | 29 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw filtrów ND DJI Osmo Pocket / Pocket 2
249,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,20 × 1,50 × 7,20 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 7,20 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 2 |
| Kompatybilność | Filtry |