1,50
Filtry ND (16/64/256) DJI Mini 3 Pro
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,90 × 1,50 × 6,90 cm |
| Net weight | 19 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 6,90 |
| Box length | 7,10 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtr LPR Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
Filtr ND128 Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
Filtr ND256 Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
Filtr ND8/PL Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
Filtry ND (16/64/256) DJI Mini 4 Pro
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 1,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 6,90 |
| Gross weight | 40 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw 2 filtrów VND Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
Zestaw filtrów ND DJI Osmo Pocket / Pocket 2
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,20 × 1,50 × 7,20 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 7,20 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 2 |
| Kompatybilność | Filtry |