5,50
DJI SkyPort V2
1 682,00 zł brutto| Waga | 380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 11,50 × 5,50 cm |
| Net weight | 380 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 6,70 |
| Gross weight | 380 |
| HS Code | 3926909790 |
Kabel EcoFlow Infinity
339,00 zł brutto| Waga | 1077 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 20,00 × 5,50 cm |
| Net weight | 1000 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 36,00 |
| Gross weight | 1077 |
| HS Code | 8544429090 |
Kable do połączenia baterii EcoFlow Power Kits z Ecoflow Power Kits HUB 1,5m
99,00 zł brutto| Waga | 1189 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 5,50 × 5,50 cm |
| Net weight | 1000 |
| Box width | 5,50 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 150,00 |
| Gross weight | 1189 |
| HS Code | 8544429090 |
| Waga poniżej 10kg | Tak |
| Akumulator | Nie |
| Mocowanie | Nie |
Ładowarka GensAce IMARS mini G-Tech USB-C 2-4S 60W RC
189,00 zł brutto| Waga | 318 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 14,00 × 5,50 cm |
| Net weight | 64 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 12,50 |
| Gross weight | 318 |
| HS Code | 8504405590 |
| Moc ładowania (W) | 60 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 18 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Moc rozładowania (W) | 3 |
| Prąd ładowania (A) | 5 |
Ładowarka SkyRC e3 Duo 2 x 20W
99,00 zł brutto| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 13,00 × 5,50 cm |
| Net weight | 340 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 12,50 |
| Gross weight | 500 |
| HS Code | 8504409590 |
| Moc ładowania (W) | 20 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 12 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe |
| Moc rozładowania (W) | 50 |
| Prąd ładowania (A) | 4.2 |
Mocowanie doustne POV Insta360
229,00 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 5,00 × 5,50 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 8529909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Namiot bezcieniowy PULUZ 30 cm LED 24-26lm (PU5032B )
90,00 zł brutto| Waga | 1711 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 33,00 × 5,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1651 |
| Box width | 33,00 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 33,50 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 112 |
| Moc (W) | 10, 10 W |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 5500, 5500 K |
| Wysokość | 30 |
| Wysokość (cm) | 30 |
Obudowa ochronna do kamery Insta360 X3 (metalowa)
239,00 zł brutto| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 8,50 × 5,50 cm |
| Net weight | 150 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 15,20 |
| Gross weight | 180 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |