LiPo, LiFe, NiMH
Ładowarka Gens Ace IMARS D300 G-Tech Channel AC/DC 300W/700W RC Biała
479,00 zł brutto| Waga | 860 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,20 × 7,60 × 6,20 cm |
| Net weight | 530 |
| Box width | 7,60 |
| Box height | 6,20 |
| Box length | 14,50 |
| Gross weight | 860 |
| Moc ładowania (W) | 300 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 100-240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Moc rozładowania (W) | 15 |
| Prąd ładowania (A) | 0,1-16 |
Ładowarka SkyRC D200neo
499,00 zł brutto| Waga | 750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,50 × 12,50 × 10,50 cm |
| Net weight | 602 |
| Box width | 12,50 |
| Box height | 10,50 |
| Box length | 12,50 |
| Gross weight | 750 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | 800 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Moc rozładowania (W) | 350 |
| Prąd ładowania (A) | 35 |
Ładowarka SkyRC e450 2-4S / 6-8S LiPo / LiFe / LiHV / NiMH
109,00 zł brutto| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,50 × 8,00 × 8,50 cm |
| Kolejna dostawa | 20.09.2024 |
| Net weight | 220 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 8,50 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 360 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | 50 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 100-240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Prąd ładowania (A) | 4 |
Ładowarka SkyRC T100 2 x 50W
219,00 zł brutto| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 14,50 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 20.09.2024 |
| Net weight | 500 |
| Box width | 14,50 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 600 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | 100 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Moc rozładowania (W) | 10 |
| Prąd ładowania (A) | 5 |
Ładowarka GensAce IMARS mini G-Tech USB-C 2-4S 60W RC
189,00 zł brutto| Waga | 318 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 14,00 × 5,50 cm |
| Net weight | 64 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 12,50 |
| Gross weight | 318 |
| HS Code | 8504405590 |
| Moc ładowania (W) | 60 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 18 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Moc rozładowania (W) | 3 |
| Prąd ładowania (A) | 5 |
Ładowarka SkyRC e455 2-4S LiPo / LiFe / LiHV / 6-8S NiMH
99,00 zł brutto| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,50 × 8,00 × 8,50 cm |
| Net weight | 191 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 8,50 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 350 |
| HS Code | 8504405590 |
| Moc ładowania (W) | 50 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Moc rozładowania (W) | 50 |
| Prąd ładowania (A) | 4.2 |
Ładowarka SkyRC iMax B6 Mini
169,00 zł brutto| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,80 × 15,00 × 4,80 cm |
| Kolejna dostawa | 20.09.2024 |
| Net weight | 233 |
| Box width | 15,00 |
| Box height | 4,80 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 400 |
| HS Code | 8504405590 |
| Moc ładowania (W) | 60 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 11-18 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Moc rozładowania (W) | 5 |
| Prąd ładowania (A) | 50-300 |
Ładowarka SkyRC T1000 Maestro
739,00 zł brutto| Waga | 1750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,50 × 22,00 × 12,50 cm |
| Kolejna dostawa | 20.09.2024 |
| Net weight | 1350 |
| Box width | 22,00 |
| Box height | 12,50 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 1750 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | 1000 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Moc rozładowania (W) | 350 |
| Prąd ładowania (A) | 35 |
Ładowarka Smart SkyRC B6neo
149,00 zł brutto| Waga | 820 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 5,50 × 4,00 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 5,50 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 820 |
| HS Code | 8504405590 |
| Moc ładowania (W) | 200 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 28 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Moc rozładowania (W) | 24 |
| Prąd ładowania (A) | 10 |