LiPo, LiFe
Ładowarka LiPo SkyRC iMax B6 V2
149,00 zł brutto| Waga | 351 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 11,50 × 4,50 cm |
| Net weight | 238 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 14,50 |
| Gross weight | 351 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | 60 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 18 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe |
| Moc rozładowania (W) | 5 |
| Prąd ładowania (A) | 2 |
Ładowarka SkyRC D260
389,00 zł brutto| Waga | 1436 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,50 × 19,00 × 10,50 cm |
| Net weight | 1293 |
| Box width | 19,00 |
| Box height | 10,50 |
| Box length | 27,50 |
| Gross weight | 1436 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | 260 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe |
| Moc rozładowania (W) | 20 |
| Prąd ładowania (A) | 28 |
Ładowarka SkyRC e3 Duo 2 x 20W
99,00 zł brutto| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 13,00 × 5,50 cm |
| Net weight | 340 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 12,50 |
| Gross weight | 500 |
| HS Code | 8504409590 |
| Moc ładowania (W) | 20 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 12 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe |
| Moc rozładowania (W) | 50 |
| Prąd ładowania (A) | 4.2 |
Ładowarka SkyRC e430 2-4S
89,00 zł brutto| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,50 × 8,00 × 8,50 cm |
| Net weight | 176 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 8,50 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 320 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | 30 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 100-240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe |
| Prąd ładowania (A) | 3 |