5,00
Silnik bezszczotkowy Hobbywing Justock G2.1 13.5T
315,00 zł brutto| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 7,30 × 5,00 cm |
| Net weight | 175 |
| Box width | 7,30 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 10,70 |
| Gross weight | 240 |
| Typ | Bezszczotkowe |
Silnik bezszczotkowy Hobbywing Justock G2.1 21.5T
235,00 zł brutto| Waga | 227 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 7,30 × 5,00 cm |
| Net weight | 175 |
| Box width | 7,30 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 10,70 |
| Gross weight | 227 |
| Typ | Bezszczotkowe |
Silnik bezszczotkowy Hobbywing Xerun V10 G3 6.5T 5120KV
539,00 zł brutto| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 7,50 × 5,00 cm |
| Net weight | 164 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 230 |
| Typ | Bezszczotkowe |
Silnik bezszczotkowy Hobbywing Xerun V10 G3 6.5T 6300KV BLACK OnRoad Spec
519,00 zł brutto| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 7,50 × 5,00 cm |
| Net weight | 112 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 150 |
| HS Code | 9032890090 |
| Typ | Bezszczotkowe |
Silnik Hobbywing QuicRun Fusion PRO 540 2300kV 60/200A ESC
| Waga | 269 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 7,50 × 5,00 cm |
| Waga (g) | 209 |
| Net weight | 209 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 10,70 |
| Gross weight | 269 |
| HS Code | 9032890090 |
| Typ | Bezszczotkowe |
| Wymiary (mm) | 58 x 37 x 16 mm |
| Maksymalny pobór prądu (A) | 200 A |
Silnik Hobbywing XeRun V10-21.5T-black-G3R
539,00 zł brutto| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 7,50 × 5,00 cm |
| Net weight | 139 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 200 |
| Typ | Bezszczotkowe |
Uchwyt mocowanie LiteChaser Pro Polarpro dla iPhone 14 Pro
| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 8,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 13,00 |
| Gross weight | 130 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | iPhone 14 Pro |
Uchwyt motocyklowy PULUZ do kamer sportowych (PU3210)
99,00 zł brutto| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 12,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 400 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Uchwyt wypornościowy Insta360 do kamer sportowych
59,00 zł brutto| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 26.09.2024 |
| Net weight | 70 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 90 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Wypornościowy |
| Kompatybilność | Insta360 |
Wodoodporna lampka do nurkowania PULUZ do kamer sportowych
149,00 zł brutto| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 8,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 9405494000 |
| Rodzaj | Do aparatów |
| Temperatura barwowa (K) | 6000 – 6500 K |
| Ze statywem | Nie |
| Regulowane natężenie | Tak |
Zasilacz namiotu bezcieniowego Puluz 40cm z regulacją mocy PU2001EU
50,60 zł brutto| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 15,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 170 |
| Box width | 15,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 24,00 |
| Gross weight | 190 |
| HS Code | 8504408290 |
Zasilacz namiotu bezcieniowego Puluz 60cm z regulacją mocy PU2002EU
60,95 zł brutto| Waga | 318 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 12,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 24,00 |
| Gross weight | 318 |
| HS Code | 8504408290 |