10,70
Dysk DJI PROSSD 1TB
Regulator Hobbywing EZRUN MAX6
Silnik bezszczotkowy Hobbywing Justock G2.1 13.5T
Silnik bezszczotkowy Hobbywing Justock G2.1 21.5T
Silnik bezszczotkowy Hobbywing Xerun V10 G3 10.5T 4500KV
Silnik bezszczotkowy Hobbywing Xerun V10 G3 5.5T 5900KV
Silnik Hobbywing QuicRun Fusion PRO 540 2300kV 60/200A ESC
| Waga | 269 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 7,50 × 5,00 cm |
| Waga (g) | 209 |
| Net weight | 209 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 10,70 |
| Gross weight | 269 |
| HS Code | 9032890090 |
| Typ | Bezszczotkowe |
| Wymiary (mm) | 58 x 37 x 16 mm |
| Maksymalny pobór prądu (A) | 200 A |