5,00
Regulator bezszczotkowy Hobbywing XERUN AXE R2
529,00 zł brutto| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 7,50 × 5,00 cm |
| Net weight | 108 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 200 |
| Waga netto (g) | 108 |
| Właściwości | Bezszczotkowe |
Regulator Hobbywing EZRUN MAX6
589,00 zł brutto| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 7,30 × 5,00 cm |
| Net weight | 240 |
| Box width | 7,30 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 10,70 |
| Gross weight | 400 |
| Waga netto (g) | 240 |
| Właściwości | Wodoodporne, Bezszczotkowe |
Regulator Hobbywing XERUN XR10 Justock G3
| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 10,20 × 5,00 cm |
| Net weight | 75 |
| Box width | 10,20 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 7,10 |
| Gross weight | 150 |
| Waga netto (g) | 75.4 |
| Właściwości | Bezszczotkowe |
Regulator Hobbywing XERUN XR10 Pro G2S 160A
1 199,00 zł brutto| Waga | 175 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 7,30 × 5,00 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 7,30 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 175 |
| Waga netto (g) | 90 |
| Właściwości | Sensorowe, Bezszczotkowe |
Regulowany uchwyt montażowy Ecoflow do paneli fotowoltaicznych 100W
269,00 zł brutto| Waga | 1950 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 7,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 1900 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 73,00 |
| Gross weight | 1950 |
| HS Code | 7616999099 |
Selfie Stick Puluz do kamer sportowych (czarny)
32,00 zł brutto| Waga | 183 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 170 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 19,00 |
| Gross weight | 183 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z pilotem |
Silikonowa osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4 (biała)
16,90 zł brutto| Waga | 34 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,20 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 25 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 4,20 |
| Gross weight | 34 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowa osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4 (czarna)
19,00 zł brutto| Waga | 34 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,20 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 25 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 4,20 |
| Gross weight | 34 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowa osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4 (niebieska)
19,00 zł brutto| Waga | 34 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,20 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 25 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 4,20 |
| Gross weight | 34 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silnik bezszczotkowy Hobbywing Justock G2.1 10.5T
299,00 zł brutto| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 11,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 175 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 240 |
| Typ | Bezszczotkowe |