5,00
Ładowarka dwukanałowa USB Puluz do Insta360 X3
42,00 zł brutto| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 8,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 110 |
| HS Code | 8504406090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona obiektywów do kamery Insta360 X3 (slikonowa)
39,00 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 8,30 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 60 |
| Box width | 8,30 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Akumulator do kamery Insta360 Pro / Pro 2
299,00 zł brutto| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 8,60 × 5,00 cm |
| Net weight | 250 |
| Box width | 8,60 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 8507800090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie Insta360 na kij narciarski
189,00 zł brutto| Waga | 228 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 9,70 × 5,00 cm |
| Net weight | 120 |
| Box width | 9,70 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 228 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie magnetyczne Insta360 do uchwytów selfie
269,00 zł brutto| Waga | 241 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 9,50 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 161 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 241 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie na ramę motoru Insta360 do kamer sportowych
229,00 zł brutto| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 13,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 320 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 18,00 |
| Gross weight | 350 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kompatybilność | Insta360 |