Nie
Selfie-stick wypornościowy Telesin do kamer sportowych
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,60 × 5,60 × 5,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 160 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 5,60 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw biurkowy Puluz z uchwytem na telefon/tablet (czarny)
| Waga | 921 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 26,00 × 8,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 891 |
| Box width | 26,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 46,00 |
| Gross weight | 921 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw K&F Concept + uchwyt na telefon (KF09.115)
| Waga | 1600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,10 × 1,10 × 1,10 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 1500 |
| Box width | 1,10 |
| Box height | 1,10 |
| Box length | 47,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw K&F Concept E224A3+BH-18 (KF09.120)
| Waga | 1040 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,50 × 9,50 × 9,50 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 1000 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 9,50 |
| Box length | 31,60 |
| Gross weight | 1040 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw K&F Concept K234A0+BH-28L
| Waga | 1577 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 13,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 1498 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 44,00 |
| Gross weight | 1577 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw K&F Concept T254A7+BH-28L (KF09.119)
| Waga | 2600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,13 × 1,13 × 1,13 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 2510 |
| Box width | 1,13 |
| Box height | 1,13 |
| Box length | 57,00 |
| Gross weight | 2600 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw na telefon K&F Concept MS02 13.4’/34cm (KF09.128)
| Waga | 154 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 6,50 × 3,60 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 150 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 18,00 |
| Gross weight | 154 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw PGYTECH MantisPod Pro (P-CG-020)
| Waga | 670 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 15,50 × 6,50 cm |
| Net weight | 670 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 23,50 |
| Gross weight | 670 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Uchwyt selfie ze statywem Insta360 do kamer sportowych
Uchwyt selfie ze statywem Insta360 do kamer sportowych (45 cm)
| Waga | 162 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 6,50 × 5,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 120 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 22,30 |
| Gross weight | 162 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
| Kompatybilność | Insta360 |