22,30
Statyw z wysięgnikiem selfie-stick TELESIN 3-Way
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,40 × 4,90 × 4,40 cm |
| Net weight | 160 |
| Box width | 4,90 |
| Box height | 4,40 |
| Box length | 22,30 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Długość (cm) | 55 |
Uchwyt selfie ze statywem Insta360 do kamer sportowych (45 cm)
| Waga | 162 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 6,50 × 5,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 120 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 22,30 |
| Gross weight | 162 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
| Kompatybilność | Insta360 |