Do kamer
Mocowanie doustne POV Insta360
Mocowanie Insta360 na kij narciarski
Mocowanie kulowe z szybkozłączką do kamery Insta360 GO 3 (samoprzylepne)
Mocowanie magnetyczne do kamery Insta360 GO 3
Mocowanie magnetyczne Insta360 do uchwytów selfie
| Waga | 241 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 9,50 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 161 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 241 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie magnetyczne z klipsem do plecaka 360° Sunnylife (ZJ666)
| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,60 × 4,70 × 5,60 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 105 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 5,60 |
| Box length | 9,20 |
| Gross weight | 130 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
Mocowanie na głowę Sunnylife do kamer sportowych (TD672-GY)
Mocowanie na kask Insta360 do kamer sportowych
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 10,00 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 500 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie na kask Puluz do kamer sportowych
Mocowanie na kask Telesin do kamer sportowych (GP-HBM-MT2)
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 10,50 × 5,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 81 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 170 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |