7,80
Elastyczny uchwyt Telesin do kamer sportowych (TE-FM-003)
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,70 × 7,80 × 2,70 cm |
| Net weight | 200 |
| Box width | 7,80 |
| Box height | 2,70 |
| Box length | 28,20 |
| Gross weight | 220 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Gimbal z kamerą DJI FPV
Obiektyw do telefonu APEXEL APL-HB100MM 100mm makro (czarny)
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,70 × 7,80 × 4,70 cm |
| Net weight | 51 |
| Box width | 7,80 |
| Box height | 4,70 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 180 |
| HS Code | 9002110090 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Obiektyw do telefonu APEXEL APL-HB110W 110° szerokokątny
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,70 × 7,80 × 4,70 cm |
| Net weight | 41 |
| Box width | 7,80 |
| Box height | 4,70 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 110 |
| HS Code | 9002110090 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Obiektyw do telefonu APEXEL APL-HB170SW 170° szerokokątny
| Waga | 160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,70 × 7,80 × 4,70 cm |
| Net weight | 46 |
| Box width | 7,80 |
| Box height | 4,70 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 160 |
| HS Code | 9002110090 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Uniwersalne |