1090
Dron DJI Air 3 Fly More Combo (RC-N2)
Lampa pierścieniowa / statyw biurkowy na klips Puluz LED 20 cm vlog / stream na telefon PKT3089B
Zestaw 43 akcesoriów Puluz do DJI Osmo Pocket PKT47
| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 21,00 × 7,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1090 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 1200 |
| HS Code | 9621001000 |
| Kompatybilność | DJI Osmo |
Dron DJI Air 3 Fly More Combo (RC 2)
Torba Sunnylife do DJI Mavic 3 Pro / Mavic 3 Classic / Mavic 3 (B574)
| Waga | 1350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,80 × 30,00 × 12,80 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 1090 |
| Box width | 30,00 |
| Box height | 12,80 |
| Box length | 34,50 |
| Gross weight | 1350 |
| HS Code | 4202929890 |