Mini
Filtry ND (16/64/256) DJI Mini 4 Pro
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 1,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 6,90 |
| Gross weight | 40 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Inteligentny akumulator DJI Mini 3 / Mini 3 Pro
| Waga | 103 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,17 × 5,92 × 4,17 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 5,92 |
| Box height | 4,17 |
| Box length | 9,07 |
| Gross weight | 103 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Ładowarka sieciowa USB 18W DJI Mavic Mini / DJI Mini 2
| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,20 × 5,00 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 4,20 |
| Gross weight | 70 |
| HS Code | 8504405590 |
| Model | Mini |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Osłona przeciwsłoneczna smartfona DJI Mavic Air 2 / DJI Mini 2
Osłony śmigieł 360 – DJI Mini 2 / Mini 2 SE
| Waga | 168 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 26,90 × 5,80 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 26,90 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 24,15 |
| Gross weight | 168 |
| HS Code | 8807300099 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
Śmigła DJI Mini 3
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,60 × 0,50 × 18,60 cm |
| Net weight | 15 |
| Box width | 0,50 |
| Box height | 18,60 |
| Box length | 9,10 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
| Producent | DJI |
Szerokokątna nakładka na obiektyw do DJI Mini 3 Pro
Torba PGYTECH do DJI Mini 2 SE / Mini 2
| Waga | 477 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,60 × 17,00 × 8,60 cm |
| Net weight | 477 |
| Box width | 17,00 |
| Box height | 8,60 |
| Box length | 25,10 |
| Gross weight | 477 |
| HS Code | 4202125000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce |
Zestaw 3 filtrów PolarPro ND/PL do DJI Mavic 3 Pro
| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,13 × 0,69 × 5,13 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 0,69 |
| Box height | 5,13 |
| Box length | 4,93 |
| Gross weight | 75 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 Pro |
Zestaw 3 filtrów PolarPro Shutter do DJI Mavic 3 Pro
| Waga | 69 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 1,45 × 10,00 cm |
| Net weight | 8 |
| Box width | 1,45 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 69 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 Pro |
Zestaw akcesoriów DJI Mini 3 Pro Fly More Kit
| Waga | 768 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,85 × 13,20 × 18,85 cm |
| Net weight | 289 |
| Box width | 13,20 |
| Box height | 18,85 |
| Box length | 15,20 |
| Gross weight | 768 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Mini |
| Kompatybilność | Zestaw DJI |