Mini
Akumulator bateria do DJI Mini 2 SE / Mini 2 / Mini SE (2250mAh)
| Waga | 112 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,20 × 6,00 × 4,20 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 4,20 |
| Box length | 9,10 |
| Gross weight | 112 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Akumulator bateria DJI Mini 4 Pro 2590mAh
| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,15 × 5,92 × 4,15 cm |
| Net weight | 77 |
| Box width | 5,92 |
| Box height | 4,15 |
| Box length | 9,22 |
| Gross weight | 95 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Inteligentny akumulator DJI Mini 3 / Mini 3 Pro
| Waga | 103 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,17 × 5,92 × 4,17 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 5,92 |
| Box height | 4,17 |
| Box length | 9,07 |
| Gross weight | 103 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Akumulatory |