Insta360
Etui do kamer Insta360 serii ONE R / ONE RS
Etui do kamery Insta360 Ace Pro
| Waga | 443 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 17,50 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 251 |
| Box width | 17,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 26,00 |
| Gross weight | 443 |
| HS Code | 4202921900 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Etui do kamery Insta360 GO 3
Etui do kamery Insta360 X4
| Waga | 310 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,11 × 18,80 × 7,11 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 260 |
| Box width | 18,80 |
| Box height | 7,11 |
| Box length | 27,69 |
| Gross weight | 310 |
| HS Code | 4202129990 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Etui ochronne Sunnylife do kamery Insta360 GO 3 / GO 3S (czarne)
| Waga | 297 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26,10 × 6,50 × 26,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 248 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 26,10 |
| Box length | 13,10 |
| Gross weight | 297 |
| HS Code | 4202125000 |
| Kompatybilność | Insta360 |