Insta360
Szelki na plecak Insta360 do kamer sportowych
399,00 zł brutto| Waga | 623 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 20,90 × 6,50 cm |
| Net weight | 380 |
| Box width | 20,90 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 24,10 |
| Gross weight | 623 |
| HS Code | 6307909899 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 Ace Pro
41,90 zł brutto| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,90 × 10,40 × 1,90 cm |
| Net weight | 4 |
| Box width | 10,40 |
| Box height | 1,90 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 75 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 GO 3
49,00 zł brutto| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,10 × 10,10 × 2,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 10,10 |
| Box height | 2,10 |
| Box length | 14,20 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 X4
79,90 zł brutto| Waga | 132 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 16,20 |
| Gross weight | 132 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane Sunnylife do Insta360 Ace Pro
12,90 zł brutto| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 6,40 × 1,50 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane Sunnylife na ekran i obiektyw do Insta360 GO 3/GO 3S
13,90 zł brutto| Waga | 32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 6,40 × 1,50 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 32 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szybkozłączka do kamery Insta360 GO 3
189,00 zł brutto| Waga | 79 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 8,00 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 79 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Tłumik drgań Insta360
299,00 zł brutto| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,70 × 10,10 × 6,70 cm |
| Net weight | 102 |
| Box width | 10,10 |
| Box height | 6,70 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Torba Puluz na kamerę Insta360 X3/ONE X2
19,00 zł brutto| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 7,50 × 4,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność | Insta360 |
Torba Sunnylife do Insta360 Flow/ Osmo Mobile 6/ OM 5/ Zhiyun
29,00 zł brutto| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,60 × 8,30 × 21,60 cm |
| Net weight | 174 |
| Box width | 8,30 |
| Box height | 21,60 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 225 |
| HS Code | 4202125000 |
| Seria Osmo Mobile | DJI Osmo Mobile 6 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Transmiter obrazu Insta360 Farsight
3 429,00 zł brutto| Waga | 1600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 29,00 × 10,00 cm |
| Net weight | 1000 |
| Box width | 29,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8517699000 |
| Kompatybilność | Insta360 |