Insta360
Pilot zdalnego sterowania kamerą Insta360 Ace Pro
Pilot zdalnego sterowania kamerami Insta360
Plastikowa osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 3,40 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 7 |
| Box width | 3,40 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 5,60 |
| Gross weight | 12 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Plastikowa ramka ochronna z mocowaniem PULUZ do Insta360 X4
Plastikowe etui na kamerę Puluz dla Insta360 GO3 / GO 3S (czarne)
Selfie Stick 110cm PULUZ do Insta360 X3 / X4
| Waga | 490 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 11,00 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 450 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 490 |
| HS Code | 9620009190 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowa obudowa + osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4 (biała)
| Waga | 57 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 5,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 44 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 5,20 |
| Gross weight | 57 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowa obudowa + osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4 (niebieska)
| Waga | 57 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 5,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 44 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 5,20 |
| Gross weight | 57 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |