Insta360
Obudowa wodoszczelna kamery Insta360 GO 3
Obudowa wodoszczelna kamery Insta360 X3
Obudowa wodoszczelna kamery Insta360 X4
Ochronna folia Sunnylife na ekran do Insta360 X3
Osłona mikrofonów do kamery Insta360 X3
Osłona mikrofonów do kamery Insta360 X4
Osłona obiektywów Insta360 ONE X2 (silikonowa)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,43 × 8,42 × 3,43 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 35 |
| Box width | 8,42 |
| Box height | 3,43 |
| Box length | 10,55 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona obiektywu do kamery Insta360 GO 3
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 8,50 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 15 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona obiektywu do kamery Insta360 X4
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,85 × 5,50 × 11,85 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 28 |
| Box width | 5,50 |
| Box height | 11,85 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |