9620009190
Selfie Stick 2,7M TELESIN z włókna węglowego
| Waga | 380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 5,60 × 5,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 260 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 44,00 |
| Gross weight | 380 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Długość (cm) | 270 |
Selfie stick Telesin do kamer sportowych 0,9m (GP-MNP-90T)
| Waga | 228 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 5,00 × 3,70 cm |
| Net weight | 205 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 25,50 |
| Gross weight | 228 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3, DJI Osmo Action |
| Cechy szczególne | Z pilotem |
| Długość (cm) | 90 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Selfie stick Telesin do kamer sportowych, 3m (IS-MNP-300)
Selfie stick Telesin z aluminiowym tripodem do kamer sportowych (GP-MNP-090-S)
Składany kijek Selfie Stick/Tripod Puluz do kamer sportowych PU202 czarny
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 6,00 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 190 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z tripodem |
| Długość (cm) | 63 |
Statyw Insta360 Sumo Stand (Pro2, Titan)
Statyw PGYTECH MantisPod Pro (P-CG-020)
| Waga | 670 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 15,50 × 6,50 cm |
| Net weight | 670 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 23,50 |
| Gross weight | 670 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw z wysięgnikiem selfie-stick TELESIN 3-Way
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,40 × 4,90 × 4,40 cm |
| Net weight | 160 |
| Box width | 4,90 |
| Box height | 4,40 |
| Box length | 22,30 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Długość (cm) | 55 |
Zestaw/Statyw do mocowania tła fotograficznego Puluz 200x200cm DCA0975
| Waga | 2580 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 13,00 × 11,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 2350 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 78,00 |
| Gross weight | 2580 |
| HS Code | 9620009190 |