9620009190
Mocowanie na uchwyt PGYTECH do DJI Ronin
| Waga | 229 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 9,10 × 3,70 cm |
| Net weight | 229 |
| Box width | 9,10 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 90,00 |
| Gross weight | 229 |
| HS Code | 9620009190 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 3 Mini, DJI RS 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Selfie stick Puluz do kamer sportowych – 3m (PU642B)
Selfie stick Telesin z plastikowym tripodem do kamer sportowych (GP-MNP-090-D)
Statyw / Tripod z głowicą 3D 360° + uchwyt na telefon Puluz PU3096B
| Waga | 1340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 11,00 × 11,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1240 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 57,00 |
| Gross weight | 1340 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw biurkowy Puluz z uchwytem na telefon/tablet (czarny)
| Waga | 921 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 26,00 × 8,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 891 |
| Box width | 26,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 46,00 |
| Gross weight | 921 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Uchwyt selfie TELESIN z okrągłą głowicą do kamer sportowych
Zestaw/Statyw do mocowania tła fotograficznego Puluz PU3054B 67cm
| Waga | 750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 68,00 × 7,50 × 68,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 680 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 68,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 750 |
| HS Code | 9620009190 |
Kijek Selfie stick Mcdodo SS-1781 Bluetooth (czarny)
| Waga | 194 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,70 × 7,10 × 4,70 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 140 |
| Box width | 7,10 |
| Box height | 4,70 |
| Box length | 25,60 |
| Gross weight | 194 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Cechy szczególne | Z pilotem |
| Długość (cm) | 70 |
Pas fotograficzny Puluz z selfie stickiem
| Waga | 856 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,50 × 21,00 × 18,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 756 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 18,50 |
| Box length | 22,00 |
| Gross weight | 856 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Długość (cm) | 111 |
Selfie Stick 110cm PULUZ do Insta360 X3 / X4
| Waga | 490 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 11,00 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 450 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 490 |
| HS Code | 9620009190 |
| Kompatybilność | Insta360 |