55
Namiot bezcieniowy PULUZ 30 cm LED 24-26lm (PU5032B )
| Waga | 1711 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 33,00 × 5,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1651 |
| Box width | 33,00 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 33,50 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 112 |
| Moc (W) | 10, 10 W |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 5500, 5500 K |
| Wysokość | 30 |
| Wysokość (cm) | 30 |
Silikonowa obudowa ochronna PULUZ do Insta360 X4 (czarna)
Adapter aluminiowy Sunnylife do Osmo Pocket 3 (czerwony)
Aluminiowy adapter Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3 (czarny)
Filtr 55 MM MC UV K&F Concept KU04
Filtr MIST VND 3-5 PolarPro LiteChaser Pro dla iPhone 13 / iPhone 14
Filtr Niebieski 55 MM UV K&F Concept Classic Series
Filtr Slim 43 MM K&F Concept KV32
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,10 × 2,00 × 8,10 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 40 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 8,10 |
| Box length | 8,10 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9002200000 |
Filtr Slim 43 MM K&F Concept KV34
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,10 × 2,00 × 8,10 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 40 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 8,10 |
| Box length | 8,10 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9002200000 |