5,60
DJI Matrice 200 Skyport
Głośnik DJI Mavic 3 Enterprise
Obudowa metalowa TELESIN do kamery DJI ACTION 3/4
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,20 × 5,60 × 3,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 55 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 3,20 |
| Box length | 8,30 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 7616999099 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Selfie-stick wypornościowy Telesin do kamer sportowych
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,60 × 5,60 × 5,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 160 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 5,60 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Zestaw pomocniczy do DJI RC Plus (podpórka + szelki)
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,40 × 5,60 × 23,40 cm |
| Net weight | 300 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 23,40 |
| Box length | 5,50 |
| Gross weight | 400 |
| HS Code | 6307909899 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
| Producent | DJI |
Bezcieniowa podstawa lampa LED Puluz 1200 lumenów, 33,3cm x 33,3cm Powierzchni efektywnej
| Waga | 1480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 39,00 × 5,60 × 39,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 900 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 39,00 |
| Box length | 40,00 |
| Gross weight | 1480 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 160 |
| Moc (W) | 18, 18 W |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 2800, 2800 K |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 6500, 6500 K |
Mini statyw PGYTECH do kamer sportowych (P-18C-034)
Osłona przeciwsłoneczna obiektywu gimbala Sunnylife do DJI Mini 4 Pro (czarna)
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,10 × 5,60 × 7,10 cm |
| Net weight | 14 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 7,10 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 25 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
Osłona przeciwsłoneczna obiektywu Sunnylife do DJI Mini 4 Pro (szara)
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,10 × 5,60 × 7,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 14 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 7,10 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 25 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
Selfie Stick 2,7M TELESIN z włókna węglowego
| Waga | 380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 5,60 × 5,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 260 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 44,00 |
| Gross weight | 380 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Długość (cm) | 270 |