5,40
Osłona śmigieł Sunnylife do DJI AIR 3 (A3-KC680)
| Waga | 164 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,80 × 5,40 × 19,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 84 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 19,80 |
| Box length | 28,10 |
| Gross weight | 164 |
| HS Code | 8807300099 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Uchwyt na telefon PGYTECH z gwintem 1/4 i stopką
| Waga | 99 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,70 × 5,40 × 4,70 cm |
| Net weight | 99 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 4,70 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 99 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
DJI ładowarka sieciowa USB-C 30W (BRAK W MAGAZYNIE!!!)
| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,10 × 5,40 × 6,10 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 6,10 |
| Box length | 9,60 |
| Gross weight | 190 |
| HS Code | 8504405590 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Producent | DJI |
Gimbal DJI Osmo Mobile 6
| Waga | 638 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20,10 × 5,40 × 20,10 cm |
| Net weight | 460 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 20,10 |
| Box length | 15,30 |
| Gross weight | 638 |
| HS Code | 8479899790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Czas pracy (min) | 384 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 0.29 |