2,50
Karbonowe ramię (M1) Matrice 300 RTK
Karbonowe ramię (M3) Matrice 300 RTK
Karbonowe ramię (M4) Matrice 300 RTK
Mocowanie na klatkę piersiową PGYTECH do kamer sportowych (P-GM-153)
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,05 × 20,40 × 3,05 cm |
| Net weight | 150 |
| Box width | 2,50 |
| Box height | 3,05 |
| Box length | 16,20 |
| Gross weight | 280 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Moduł z akumulatorem DJI Action 2
| Waga | 98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 2,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 2,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 98 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
Pióro czyszczące do obiektywu K&F Concept
| Waga | 41 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 2,50 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 13 |
| Box width | 2,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 12,50 |
| Gross weight | 41 |
| HS Code | 7616999099 |