7,50
Ładowarka Smart SkyRC B6neo
149,00 zł brutto| Waga | 820 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 5,50 × 4,00 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 5,50 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 820 |
| HS Code | 8504405590 |
| Moc ładowania (W) | 200 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 28 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Moc rozładowania (W) | 24 |
| Prąd ładowania (A) | 10 |
Mocowanie Adhesive Base Kit DJI Osmo Action 3
99,00 zł brutto| Waga | 61 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 3,40 × 7,00 cm |
| Net weight | 43 |
| Box width | 3,40 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 61 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Osłona przeciwsłoneczna obiektywu gimbala Sunnylife do DJI Mini 4 Pro (czarna)
19,00 zł brutto| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,10 × 5,60 × 7,10 cm |
| Net weight | 14 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 7,10 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 25 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
Osłona przeciwsłoneczna obiektywu Sunnylife do DJI Mini 4 Pro (szara)
23,90 zł brutto| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,10 × 5,60 × 7,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 14 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 7,10 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 25 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
Silnik bezszczotkowy Hobbywing Justock G2.1 10.5T
299,00 zł brutto| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 11,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 175 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 240 |
| Typ | Bezszczotkowe |
Standardowe serwo cyfrowe HS-7955TG
439,00 zł brutto| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 4,50 × 10,00 cm |
| Waga (g) | 6,5 |
| Net weight | 65 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 140 |
| HS Code | 9503007500 |
Zestaw dwóch filtrów VND Freewell do DJI Mavic 3
88,90 zł brutto| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 2,30 × 10,00 cm |
| Net weight | 13 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 75 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |