25,00
Ładowarka SkyRC MC3000 AA / AAA
469,00 zł brutto| Waga | 1310 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,50 × 24,50 × 9,50 cm |
| Kolejna dostawa | 20.09.2024 |
| Net weight | 600 |
| Box width | 24,50 |
| Box height | 9,50 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 1310 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | 50 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 100-240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH, Inny |
| Moc rozładowania (W) | 15 |
| Prąd ładowania (A) | 0,05-3 |
Szelki fotograficzne Puluz do aparatu PU6002
59,00 zł brutto| Waga | 443 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 22,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 400 |
| Box width | 22,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 443 |
| HS Code | 6307909899 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
Uchwyt w kształcie litery C PULUZ PU3005
47,90 zł brutto| Waga | 337 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 20,50 × 9,00 cm |
| Net weight | 300 |
| Box width | 20,50 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 337 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Uchwyt z klipsem Puluz do kamer sportowych PU179
49,00 zł brutto| Waga | 226 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 18,00 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 210 |
| Box width | 18,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 226 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Kamera sportowa Akaso Brave 4
379,00 zł brutto| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 10,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 43 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 560 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso Brave 4 Pro
549,00 zł brutto| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 10,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 43 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 560 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso Brave 7
745,00 zł brutto| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 10,80 × 7,00 cm |
| Net weight | 112 |
| Box width | 10,80 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 680 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso Brave 7 LE
635,00 zł brutto| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 10,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 110 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 680 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso Brave 8
1 049,00 zł brutto| Waga | 670 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 10,00 × 7,00 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 670 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso EK7000
319,00 zł brutto| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,80 × 10,50 × 6,80 cm |
| Net weight | 42 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 6,80 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 560 |
| HS Code | 8589250000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso EK7000 Pro
389,00 zł brutto| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,80 × 10,50 × 6,80 cm |
| Net weight | 42 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 6,80 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 560 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso V50 Elite
575,00 zł brutto| Waga | 580 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 10,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 580 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |