3,30
Obudowa silikonowa z paskiem Sunnylife do Insta360 GO 3 / GO 3S (biała)
19,00 zł brutto| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,30 × 3,80 × 3,30 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 15 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 3,30 |
| Box length | 6,30 |
| Gross weight | 29 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona silikonowa z paskiem Sunnylife do Insta360 GO 3 / GO 3S (czarna)
24,90 zł brutto| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,30 × 3,80 × 3,30 cm |
| Net weight | 15 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 3,30 |
| Box length | 6,30 |
| Gross weight | 29 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Podstawka na uchwyt PGYTECH magnetyczna
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,30 × 8,50 × 3,30 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 3,30 |
| Box length | 16,10 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |
Powerbank solarny z ładowaniem indukcyjnym Choetech B567 3x USB 20000mAh 20W / QC 18W / Qi 10W (czarno-pomarańczowy)
229,00 zł brutto| Waga | 625 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,30 × 20,00 × 3,30 cm |
| Net weight | 530 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 3,30 |
| Box length | 13,00 |
| Gross weight | 625 |
| HS Code | 8507800090 |
| Moc ładowania (W) | 10 |
| Pojemność (mAh) | 20000 |
| Kolor | czarny, pomarańczowy |
| Cechy szczególne | Ładowanie solarne, Ładowanie bezprzewodowe |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
Uchwyt elastyczny Insta360
109,00 zł brutto| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,30 × 5,00 × 3,30 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 161 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 3,30 |
| Box length | 43,60 |
| Gross weight | 170 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Insta360 |