3,00
Uchwyt klamra Puluz na telefon
35,90 zł brutto| Waga | 78 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 13,00 × 3,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 70 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 78 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |
Uchwyt na smartfona PGYTECH uniwersalny 1/4″ (P-CG-012)
50,00 zł brutto| Waga | 48 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 8,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 48 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 48 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Zestaw 4 filtrów PGYTECH ND-PL 8/16/32/64 do DJI Mavic 3 / Mavic 3 CINE (P-26A-034)
99,00 zł brutto| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 11,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 13,00 |
| Gross weight | 140 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mavic |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Akumulator Gens Ace 3500mAh 3.7V TX 1S1P
55,00 zł brutto| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 8,00 × 3,00 cm |
| Waga (g) | 60 |
| Net weight | 60 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 75 |
| HS Code | 8507800090 |
| Napięcie (V) | 3,7 |
| Pojemność (mAh) | 3500 |