3,00
Silikonowe etui zabezpieczające Puluz Insta360 GO 3 z osłoną na obiektyw
9,00 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 14,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Magnetyczna ramka zabezpieczająca Puluz Insta360 GO 3 / GO 3S
25,00 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 13,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Magnetyczna ramka zabezpieczająca Puluz Insta360 GO 3 / GO 3S z karabinkiem
29,00 zł brutto| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 13,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 40 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie magnetyczne do kamery Insta360 GO 3
| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 3,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 3,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 23 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 X4
79,90 zł brutto| Waga | 132 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 16,20 |
| Gross weight | 132 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt z szybkozłączką PULUZ do Insta360 GO 3 / GO 3S (abs)
49,00 zł brutto| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 2,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 31 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zabezpieczające etui Puluz Insta360 GO 3 / GO 3S
26,00 zł brutto| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 13,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 40 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |