12,50
Dwukierunkowy hub ładujący DJI Mini 2 (Mavic Mini 2)
| Waga | 125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,50 × 12,50 × 12,50 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 12,50 |
| Box height | 12,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 125 |
| HS Code | 8504406090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Mini Mocowanie na kierownice rowerową DJI Osmo Action 3 / 4
| Waga | 85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,50 × 3,50 × 12,50 cm |
| Net weight | 75 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 12,50 |
| Box length | 6,20 |
| Gross weight | 85 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Air |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Waga | 501 g – 2 kg |
| Czas lotu (min) | > 40 min |
| Zasięg (km) | do 8 km |
| Matryca | 1/1,3" CMOS |
| Rozdzielczość wideo | RAW |
| Nowości | Premiera DJI Air 3 |