Do kamer
Selfie stick Telesin do smartfonów i kamer GoPro z pilotem BT (TE-RCSS-001)
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,80 × 6,00 × 3,80 cm |
| Net weight | 120 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 3,80 |
| Box length | 18,50 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 9620001000 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z tripodem, Z pilotem |
| Długość (cm) | 60 |
Selfie stick Telesin z aluminiowym tripodem do kamer sportowych (GP-MNP-090-S)
Selfie stick Telesin z plastikowym tripodem do kamer sportowych (GP-MNP-090-D)
Selfie stick uniwersalny 360° Telesin (S1-TSS-01)
| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 10,00 × 8,00 cm |
| Net weight | 320 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 30,00 |
| Gross weight | 36 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3, DJI Osmo Action |
| Cechy szczególne | Z tripodem |
| Długość (cm) | 150 |
| Długość (m) | 1,5 |
Selfie-stick wypornościowy Telesin do kamer sportowych
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,60 × 5,60 × 5,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 160 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 5,60 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Selfie-stick z włókna węglowego Telesin do kamer sportowych 1,2m (GP-MNP-002)
Składany kijek Selfie Stick/Tripod Puluz do kamer sportowych PU202 czarny
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 6,00 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 190 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z tripodem |
| Długość (cm) | 63 |
Statyw K&F Concept T254A7+BH-28L (KF09.119)
| Waga | 2600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,13 × 1,13 × 1,13 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 2510 |
| Box width | 1,13 |
| Box height | 1,13 |
| Box length | 57,00 |
| Gross weight | 2600 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |