Do kamer
Adapter statywowy Telesin z gwintem 1/4” do kamer sportowych (GP-TPM-T04)
| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 3,50 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 6 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 18 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Czapka Puluz z mocowaniem na kamerę sportową
| Waga | 156 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 20,50 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 140 |
| Box width | 20,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 156 |
| HS Code | 6505009090 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Inny |
Mocowanie 360° Telesin na rower do kamer sportowych (DJ-HBM-001)
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,80 × 14,00 × 3,80 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 3,80 |
| Box length | 9,80 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie magnetyczne Sunnylife do Insta360 X4
| Waga | 63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,90 × 2,00 × 9,90 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 9,90 |
| Box length | 7,40 |
| Gross weight | 63 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie na pasek plecaka Telesin do kamer sportowych (GP-JFM-009)
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,30 × 6,70 × 12,30 cm |
| Net weight | 150 |
| Box width | 6,70 |
| Box height | 12,30 |
| Box length | 8,80 |
| Gross weight | 170 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Mocowanie na podbródek do kasku PULUZ do kamer sportowych PU579B
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 10,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Mocowanie Puluz typu J-Hook Puluz do kamer sportowych (2x)
| Waga | 57 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 4,00 × 3,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 57 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
Mocowanie Telesin na podbródek kasku do kamer sportowych (GP-HBM-MT7)
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 12,00 × 3,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 56 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Obudowa podwodna Telesin Dome Port dla GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 (GP-DMP-T09)
| Waga | 835 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20,00 × 14,50 × 20,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 235 |
| Box width | 14,50 |
| Box height | 20,00 |
| Box length | 90,00 |
| Gross weight | 835 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Wypornościowy |