23.10.2024
Zestaw filtrów MCUV CPL ND8/16/32/64 Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3
| Waga | 65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 7,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 40 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 65 |
| HS Code | 9002200000 |
Zestaw filtrów ND 16/64/256 Sunnylife do DJI Mini 4 Pro
| Waga | 32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 5,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 32 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw filtrów ND-PL 4/8/16/32 Sunnylife do DJI Mini 2 SE/Mini 2 (MM-FI9255)
| Waga | 73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 8,90 × 2,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 3 |
| Box width | 8,90 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 73 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw filtrów wodoodpornych Telesin do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 (GP-FLT-904)
| Waga | 65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 15,50 × 3,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 45 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 65 |
| HS Code | 9002200000 |
Zestaw naklejek Telesin na mocowanie typu J-Hook do kamer sportowych (GP-BRK-004)
| Waga | 48 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,18 × 15,50 × 0,18 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 41 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 0,18 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 48 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Inny |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Zestaw szkieł ochronnych Sunnylife do drona DJI AIR 3
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,10 × 4,70 × 7,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 1 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 7,10 |
| Box length | 9,20 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 7007198095 |
| Seria Air | DJI Air 3 |