23.10.2024
Opaska na rękę Telesin z mocowaniem obrotowym do kamer sportowych (GP-WFS-221)
| Waga | 131 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,30 × 11,80 × 2,30 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 95 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 2,30 |
| Box length | 15,30 |
| Gross weight | 131 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Opaska na szyję Sunnylife z magnetycznym mocowaniem do kamer sportowych (ZJ554)
| Waga | 85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,90 × 3,60 × 6,90 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 73 |
| Box width | 3,60 |
| Box height | 6,90 |
| Box length | 7,10 |
| Gross weight | 85 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
Opaska na szyję Telesin z mocowaniem do kamer sportowych (TE-HNB-001)
| Waga | 305 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,80 × 19,20 × 2,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 19,20 |
| Box height | 2,80 |
| Box length | 27,00 |
| Gross weight | 305 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Osłona przeciwodblaskowa Sunnylife do DJI Air 3 (A3-ZG690)
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 6,60 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 12 |
| Box width | 6,60 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 8,10 |
| Gross weight | 25 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Osłona przeciwodblaskowa Sunnylife do drona DJI Mini 3 (szara)
| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 7,60 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 15 |
| Box width | 7,60 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 |
Osłona przeciwsłoneczna Sunnylife do kontrolera RC-N1 i RC-N2
| Waga | 98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 6,60 × 12,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 6,60 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 15,40 |
| Gross weight | 98 |
| HS Code | 3926909790 |
Osłona śmigieł Sunnylife do DJI Mini 3 (MM3-KC559)
| Waga | 93 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,50 × 4,70 × 14,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 47 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 14,50 |
| Box length | 17,80 |
| Gross weight | 93 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 |
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Air 3 – Szary (A3-LG664-GY)
| Waga | 47 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,10 × 3,90 × 11,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 26 |
| Box width | 3,90 |
| Box height | 11,10 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 47 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Selfie Stick 2,7M TELESIN z włókna węglowego
| Waga | 380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 5,60 × 5,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 260 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 44,00 |
| Gross weight | 380 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Długość (cm) | 270 |
Selfie-stick wypornościowy Telesin do kamer sportowych
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,60 × 5,60 × 5,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 160 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 5,60 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Szkło hartowane Sunnylife 2 szt. do DJI Mini 2 / Mini 2 SE (MM-GHM642)
| Waga | 47 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 6,50 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 9,80 |
| Gross weight | 47 |
| HS Code | 7007198095 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
Szkło hartowane Sunnylife do kontrolera DJI RC Plus (zestaw x2)
| Waga | 137 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 16,60 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 120 |
| Box width | 1,80 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 15,20 |
| Gross weight | 137 |
| HS Code | 7007198095 |