15,40
Powerbank magnetyczny Baseus Magnetic Mini 10000mAh, USB-C 20W MagSafe (fioletowy)
Uchwyt na tablet Sunnylife do kontrolera DJI RC-N1 i RC-N2 (A2S-ZJ067)
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 7,40 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 49 |
| Box width | 7,40 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 15,40 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 3926909790 |
Osłona przeciwsłoneczna Sunnylife do kontrolera RC-N1 i RC-N2
| Waga | 98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 6,60 × 12,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 6,60 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 15,40 |
| Gross weight | 98 |
| HS Code | 3926909790 |