23.10.2024
Walizka Sunnylife do DJI Avata 2
Walizka Sunnylife do drona DJI MINI 4 Pro
| Waga | 1750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,00 × 30,50 × 15,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 1530 |
| Box width | 30,50 |
| Box height | 15,00 |
| Box length | 37,50 |
| Gross weight | 1750 |
| HS Code | 4202125000 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
Walizka wodoszczelna Sunnylife do DJI Air 3
| Waga | 2800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,00 × 37,80 × 16,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 650 |
| Box width | 37,80 |
| Box height | 16,00 |
| Box length | 43,00 |
| Gross weight | 2800 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Zestaw filtrów CPL ND 4/8 UV Sunnylife do DJI Mini 2 (MM-FI9257)
| Waga | 73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 8,90 × 2,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 2 |
| Box width | 8,90 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 73 |
| HS Code | 9002200000 |
Zestaw filtrów ND/PL 8/16/32/64 Sunnylife do DJI Mini 4 Pro
| Waga | 33 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 5,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 33 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw filtrów UV, CPL, ND4, ND8 Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-FI418)
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 7,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 66 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Aluminiowa obudowa zabezpieczająca Telesin do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 z uchwytem pionowym
| Waga | 85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 6,50 × 3,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 70 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 8,30 |
| Gross weight | 85 |
| HS Code | 7616999099 |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Air 3 – Pomarańczowy (A3-SJ663-C)
| Waga | 66 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 6,30 × 9,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 34 |
| Box width | 6,30 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 11,10 |
| Gross weight | 66 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Drzwiczki boczne Telesin do GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 GP-CLC-901 (plastikowe)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 12,00 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 2 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3926909790 |
Etui Sunnylife do DJI Mini 3 & Mini 3 Pro (MM3-B397)
Etui Sunnylife do DJI Mini 4 Pro (N4P-B696)
| Waga | 213 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,60 × 12,30 × 7,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 188 |
| Box width | 12,30 |
| Box height | 7,60 |
| Box length | 18,40 |
| Gross weight | 213 |
| HS Code | 4202929890 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
Etui transportowe Sunnylife do DJI Air 3
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25,30 × 10,10 × 25,30 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 315 |
| Box width | 10,10 |
| Box height | 25,30 |
| Box length | 15,20 |
| Gross weight | 420 |
| HS Code | 4202129990 |
| Seria Air | DJI Air 3 |